Menu

Bedrifter i Namsskogan

           
Navn Postnr Poststed e-postadresse Telefonnr Hjemmeside/sosiale media
Blomst & Dekor AS 7890 Namsskogan liv.marit.vollan@ntebb.no  91330596 Blomst & Dekor as | Facebook
Britt Iren Bjørhusdal Gårdsbruk 7890 Namsskogan bbjdal@live.no 97112161  
Byggvaresenteret Namsskogan AS 7890 Namsskogan per.otto@namsskoganbygg.no  90740765 https://namsskoganbygg.no
Carat Norge AS 7890 Namsskogan firma@caratnorge.no 97095838  
Cirkel K – Namsskogan Bilservice 7890 Namsskogan terje@namdalslinjen.no  45601868 Circle K Namsskogan | Facebook
COOP Marked Namsskogan 7890 Namsskogan grethe.kvalvik@coopmidtnorge.no 99545939 https://coop.no/butikker/marked/namsskogan-1638
Elektroservice AS Ipcon Namsskogan AS 7890 Namsskogan ove@elektroserv.no 91366933  https://www.elservice.no 
Firma Øyvind Smalås 7890 Namsskogan firma.oivind.smalas@ntebb.no 96017355  
Foretak Elisabeth Vollmo Bjørhusdal 7890 Namsskogan elisavol@online.no 95234206  
Fotoloftet Namsskogan AS 7890 Namsskogan anneeb@ntebb.no 90756921  
Gammel Erik AS 7890 Namsskogan ostsmaker@icloud.com 92418113 https://elvekantenysteri.no
Gullsmed Janne Fornes 7890 Namsskogan austlikraft@hotmail.com 45419239  
Hans Kristian Sollien Gårdsbruk 7890 Namsskogan   95418416  
HP Namsskogan 7890 Namsskogan   94257388 HP Namsskogan — Visit Namsskogan
Håndverker Berntsen 7890 Namsskogan mariusbern81@icloud.com 91880082 (1) Håndverker Berntsen | Facebook
Indre Namdal Begravelsesbyrå AS 7890 Namsskogan bjorn.stuenes@ntebb.no 92026361 Indre Namdal Begravelsesbyrå AS
Jjfløan AS 7890 Namsskogan jarle.floan@ntebb.no 95076804  
Kari Anne Sklett Stormoen Gård 7890 Namsskogan karianne.sklett@hotmail.com 90740791  
Kjellsand Auto 7890 Namsskogan kjeldsandauto@gmail.com 93269110  
Knut Magne Trones Gårdsbruk 7890 Namsskogan knut.magne.trones@ntebb.no 45613982  
Kontorhjelpa AS 7890 Namsskogan post@kontorhjelpa.no 97540119 www.kontorhjelpa.no
Marit Myrvold Gårdsbruk 7890 Namsskogan marit.myrvold@ntebb.no 95076845  
Namdalslinjen AS 7890 Namsskogan terje@namdalslinjen.no 45601868  
Namsskogan Entreprenør AS 7890 Namsskogan kareoium@online.no 97687007  
Namsskogan Fjellstyre 7890 Namsskogan sissel.grongstad@fjellstyrene.no 92808126 https://www.namsskogan-fjellstyre.no
Namsskogan Invest AS 7890 Namsskogan per.otto@namsskoganbygg.no 90740765  
Namsskogan Rør AS 7890 Namsskogan sigurdgj@online.no 97096322 Namsskogan Rør AS – Hjem | VVS Eksperten
Namsskoganbygg AS 7890 Namsskogan per.otto@namsskoganbygg.no 90740765 Forside – Namsskoganbygg AS
Nils Johan Kappfjell 7890 Namsskogan njk.mobilslakt@gmail.com 41511868  
Nyheim Camping 7890 Namsskogan postmottak@nyheimcamping.no  99516558  www.nyheimcamping.no 
Porten Til Nord-norge AS 7890 Namsskogan janmikael87@gmail.com  90747723  https://www.ptnn.no 
Pov Invest AS  7890 Namsskogan per.otto@namsskoganbygg.no 90740765  
Terbitek Tor Åge Sellin 7890 Namsskogan post@terbitek.no 40628762 Terbitek
Totalprosjekt Namsskogan AS 7890 Namsskogan bm@t-p-n.no 90091065 https://totalprosjekt-namsskogan.no
Tredesign Sten Mellingen 7890 Namsskogan stemelli@online.no  45606197  
Tundra Tours & Bosphotograhy 7890 Namsskogan tundraadventuretours@gmail.com 97101130  https://tundratours.no 
Turisten A/S 7890 Namsskogan namsskogan@fjellstyrene.no 92808126 Namsskogan Fjellstyre (namsskogan-fjellstyre.no)
Tømrer Wist AS 7890 Namsskogan loke@lokewist.no 45847702 (3) Tømrer Wist A/S | Facebook
Vertshuset Nams-inn AS 7890 Namsskogan vertshuset@nams-inn.no  97687015  https://nams-inn.no 
Welo Bilverksted AS 7890 Namsskogan welo-bil@online.no 91818874  
Øh Namsskogan AS 7890 Namsskogan arnstein@oekhuset.no 95807983 En lokal samarbeidspartner | Økonomihuset Magnussen AS (oekhuset.no)
Øistein Aune AS 7890 Namsskogan oystein.aune@ntebb.no 91541104  
Østli Minikraft AS 7890 Namsskogan austlikraft@hotmail.com 45419239  
Øyvind Brekkvassmo Gårdsbruk 7890 Namsskogan bbrekkva@online.no   91756545  
Aplitt AS 7890 Namsskogan   45267304  
Aplittforedling AS 7890 Namsskogan   90682052  
Bjørn Lindsetmo AS 7896 Brekkvasselv o-jolind@online.no 99269301/74334151  
Breifossen AS 7896 Brekkvasselv joker.brekkvasselv@joker.no  74334132  www.breifossen.no  
Brekkvasselv Camping AS 7896 Brekkvasselv egonsver@online.no  41038301  www.brekkvasselvcamping.no 
Joker Brekkvasselv 7896 Brekkvasselv joker.brekkvasselv@joker.no  74334132 Hjem | Joker
Kjell Asgeir Trones Gårdsbruk 7896 Brekkvasselv kjell.asgeir.trones@nessan-gaard.no 45600265 (1) Nessan Gård | Facebook
Namsskogan Frivilligsentral 7896 Brekkvasselv post@namsskogan.frivilligsentral.no  90756921 https://namsskogan.frivilligsentral.no
Olle Michelsen AS 7896 Brekkvasselv ollemic@hotmail.com 97159533  
Seterfossen Kraftverk AS 7896 Brekkvasselv post@ulvik-kiar.no 97693570  
Tmj Multiservice AS 7896 Brekkvasselv tmjmultiservice@gmail.com 90725282 (3) TMJ Multiservice as | Facebook
Den Lille Kjøkkenhage Linn Kathrine Trones 7892 Trones linn_trones@hotmail.com 95173875  
Eirik Fjærdingøy Yttermoen Gård 7892 Trones storsteinstu@hotmail.com 48294246  
GTM Bedriftutvikling AS 7892 Trones jens.aarli@gtmb.no 93245145  
John Sagmo AS 7892 Trones johnsagmoas@gmail.com 95162742 (1) John G Sagmo As Maskinentreprenør | Facebook
Lassemo Gård Erik Flått 7892 Trones erik.flaatt@outlook.com 41466273  
Moen Eiendom AS 7892 Trones Moen@hotellet.no 90576410  
Moen Holding AS 7892 Trones Moen@hotellet.no 90576410  
Namas Vekst 7892 Trones hilde@namas.no 40035545 https://namas.no/avdelinger/namsskogan
Namdal Bruk AS 7892 Trones knut@namdalbruk.no 94146010 https://namdalbruk.no
Namdal Kraft AS 7892 Trones knut@namdalbruk.no 94346010 https://namdalbruk.no
Namdalen Træsliberi AS 7892 Trones knut@namdalbruk.no 94146010 https://namdalbruk.no
Namsskogan Familiepark og hotell AS 7892 Trones sarah@familieparken.no 46955556 https://www.familieparken.no
Noraforr Nyborg AS 7892 Trones noraforr@online.no 99354886  
NTE Tunnsjødal  7892 Trones terje.aalberg@nte.no 95137057 https://nte.no
Ole Roald Berg Strompdalen Gård  7892 Trones   48091093  
Service og Utmarkssenteret AS 7892 Trones knut@namdalbruk.no 94246010 https://namdalbruk.no
Siv Anita Lindsetmo Nymoen Gård  7892 Trones oskarst@online.no 45602161  
Skarstad Landbrukstjenester  7892 Trones bendik.skarstad@gmail.com 45640024  
Skorovas Gruber AS 7892 Trones knut@namdalbruk.no 94146010 https://skorovas.no
Store Bjørhusdal Bruk AS 7892 Trones knut@namdalbruk.no 94146010 https://namdalbruk.no
Sørlia Samdrift 7892 Trones   48091093  
Taxi Eivind Trones 7892 Trones e-trone@online.no 48099838  
Trones Bruk AS 7892 Trones knut@namdalbruk.no 94346010 https://namdalbruk.no
Trones Handel AS Matkroken 7892 Trones Moen@hotellet.no 90576410  https://coop.no/butikker/matkroken/trones-4490 
Trones Hybelbygg AS 7892 Trones Moen@hotellet.no 90576410  
Tunnsjø Bruk AS 7892 Trones knut@namdalbruk.no 94346010 https://namdalbruk.no
Van Severen & Co AS 7892 Trones knut@namdalbruk.no 94246010 https://namdalbruk.no
Vik Naturopplevelser 7892 Trones kaavik@online.no 41468400  
Vinterlandet Namsskogan AS 7892 Trones knut@namdalbruk.no 94246010 https://namdalbruk.no
Visit Namsskogan SA 7892 Trones sissel.grongstad@fjellstyrene.no 92808126 https://www.visitnamsskogan.no
YX Trones 7892 Trones Moen@hotellet.no 90576410 Bedrift – YX
Øyvind Skarstad 7892 Trones skarstad@grundercoach.com 45600324  
Halldis Sagmo Design 7893 Skorovas post@halldis-sagmo.no 90127834 www.halldis-sagmo.no
Janne Dyveke Vollan Vik Gårdsbruk 7893 Skorovas jannedyveke@hotmail.com 95103999  
Jegerpodden 7893 Skorovas john.petter@jegerpodden.no 97548491 Jegerpodden – En podcast av og for jegere!
Nam Reklame Skil Dekor  7893 Skorovas post@namreklame.no 99526411 http://www.namreklame.no 
Signar Dahl Transport og Maskinentreprenør 7893 Skorovatn   97687008  
Skjenkestova – Skorovasmat AS  7893 Skorovatn post@skorovasmat.no 41313511  https://skorovasmat.no/skjenkestova 
Skorovas Dynamo AS 7893 Skorovatn morten@wallervand.no  45617587 (2) Skorovas Dynamo | Facebook
Skorovas Liv Frivilligsentral 7893 Skorovatn skorovas.liv@gmail.com 48189250 (2) Skorovas Liv Frivilligsentral | Facebook
Skorovas S-lag Sa 7893 Skorovatn hilde.staldvik.hs@gmail.com 74334783  
Skorovas Turisthytte Messa 7893 Skorovatn sol@ntebb.no  97047816 (2) Skorovas Turisthytte” messa ” | Facebook